Contact

Stuur een mail voor uw vraag  

Contactgegevens

Orthopedagoog Westland Delfland

OWD Praktijk ’s Gravenzande 
Franklinstraat 1 A5
2691 HB ’s Gravenzande

OWD Praktijk Naaldwijk
Verhagenplein 3
2671 HS Naaldwijk 


Openingstijden 

maandag t/m vrijdag     9.00 – 18.00 uur

Mail
info@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Telefoon
(+31) 6 232 257 05

Binnen onze openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar, maar tijdens afspraken met cliënten kunnen wij de telefoon helaas niet altijd direct opnemen.
Wilt u door ons worden teruggebeld? Spreek dan onze voicemail in!

Contactformulier

2 + 2 =

Medewerkers

Sanne de Deyne – Boon 
sanne@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen dinsdag, woensdag, donderdag

 

Roos Gras
roos@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen maandag t/m vrijdag

 

Louise Hordijk – van Zijderveld
louise@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

 

Michelle van den Berg
michelle@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen maandag, dinsdag, woensdag

 

Lucia Boerée
info@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen maandag, donderdag en vrijdag

 

Renate Willemsen
renate@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

 

Nathalie Reith
nathalie@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen dinsdag en donderdag

 

Nicolien de Jong – Lettinga
nicolien@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Werkdagen dinsdag, woensdag, donderdag

 

Ellen van der Ende 
administratie@orthopedagoog-westland-delfland.nl

Wisselende werkdagen

 

Wij zijn aangesloten bij:

logo, orthopedagoog, westland, Delfland, beroepsverenigingen, nov, nip, lort, vgct, krhb

Orthopedagoog Westland Delfland

KVK: 62350463
Praktijk AGB: 94 – 064329
IBAN: NL51 RABO 0337 1811 28
BTW – ID: NL02226566B15

Mw. Drs. S.P.M. (Sanne) de Deyne – Boon
NVO: 18720
NIP: 229054
LBRT: 166542
AGB: 94104927
SKJ: 120006250
BIG: 69930444431
EMDR VEN: 37067

mw. drs. R.M. (Renate) Willemsen
NVO: 23905 

mw. drs. R. (Roos) Gras
NIP: 229348

mw. drs. L.J. Hordijk – van Zijderveld
NVO: –

mw. drs. N. de Jong – Lettinga 
NVO: 18058
SKJ: 120014008

Onze praktijk

Onze praktijk is gevestigd in ‘s Gravenzande. Wij helpen kinderen, jongeren en (hun) ouders uit o.a. Naaldwijk, Hoek van Holland, Maassluis, Maasland, De Lier, ‘s-Gravenzande, Wateringen, Monster, Kwintsheul, Honselersdijk, kortom het hele Westland. Binnen onze regio horen ook Delft, Den Hoorn, Pijnacker en Den Haag. Ook als u buiten deze gemeenten woont, helpen wij u vanzelfsprekend graag. U kunt bij ons terecht voor diagnostiek, behandeling, advies en begeleiding bij onder andere autisme, ADHD en ADD, dyslexie en hoogbegaafdheid.

Vereniging van Orthopedagogen
SKJ_logo